Mam przyjemność powiedzieć, że moim znajomym jest nieprzeciętny mieszkaniec naszego miasta Bogdan Kaszuba. Prowadzi on Studio Rekreacyjne i Rehabilitacyjne Heros przy ulicy Kościuszki 2 w Ustce.

BogdanRehabilitacja prowadzona przez niego pozwala mi żyć godnie mimo poważnej choroby – SM. Bogdan Kaszuba jest ambasadorem Ustki.

Z tym większą przyjemnością mam zaszczyt oznajmić, że Prezes PZKiF Bogdan Kaszuba na 25 – lecie Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego otrzymał najwyższe odznaczenie za wybitny wkład w rozwój kulturystyki i fitness – diamentową odznakę.
Bogdan Kaszuba, to jeden z najlepszych fachowców w dziedzinie kulturystyki i fitness.
Jest on dyplomowanym trenerem klasy międzynarodowej w zaawansowanej kulturystyce i fitness. Jest też rehabilitantem, menadżerem sportu, sędzią klasy międzynarodowej sportów sylwetkowych, oraz długoletnim prezesem Pomorskiego Związku Kulturystyki i Fitness,
Jako aktywny działacz Prezydium Zarządu PZKFiTS, od 29 lat cyklicznie organizuje w Słupsku najstarsze w kraju Ogólnopolskie Zawody w Kulturystyce i Fitness.Bogdan Kaszuba od kilku lat prowadzi kursy instruktorskie o specjalności fitness –ćwiczenia siłowe. Jako wykładowca – pasjonat dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą z młodzieżą – przyszłą kadrą instruktorską.
Przygotowuje również zawodniczki i zawodników do startu w zawodach sportów sylwetkowych.
Prowadzi treningi personalne.
W roku 2016 będzie organizował już 30 Ogólnopolskie Zawody w Kulturystyce i Fitness.
Mam nadzieję, że Pan Burmistrz Ustki i ustecki ratusz dostrzegą to wysokiej rangi zdarzenie.

One thought on “Nieprzeciętny Ustczanin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *